Panel ogrodzeniowy 3D

Panele ogrodzeniowe z drutu 4 lub 5mm są niedrogim rozwiązaniem ogrodzenia zarówno domu jak i firmy. Nasze ogrodzenia panelowe charakteryzują się trwałością, solidnym wykonaniem oraz łatwością montażu. Po przez wąskie oczko oraz zakończenie drutami pionowymi wystającymi poza obrys drutów poziomych panele ogrodzeniowe są trudne do sforsowania.

Panele montowane są pomiędzy dwoma słupkami z profilu prostokątnego na specjalne obejmy.
Wyróżniamy obejmy: pośrednie, narożne, początkowe/końcowe.

Nasze panele posiadają doskonałą ochronę antykorozyjną w postaci ocynku. Panele i słupki są cynkowane oraz dodatkowo lakierowane proszkowo. Pokrycie powierzchni cynkowej lakierem proszkowym nie tylko nadaje ogrodzeniom estetyczny wygląd, lecz także blokuje proces utleniania się cynku. Nasze ogrodzenia panelowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dużą trwałością oraz korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Panele ogrodzeniowe to doskonały sposób na ogrodzenie firm, posesji prywatnych, osiedli mieszkaniowych, obiektów sportowych, parkingów, parków  oraz placów zabaw.

System ogrodzeń panelowych składa się z paneli kratowych o szerokości 2500mm o oczku 50x200mm, słupków ogrodzeniowych o przekroju 40x60mm z obejmami montażowymi oraz plastikowym kapturkiem. Panele 3D o szerokości 2500 mm i wysokości od 1030 do 2030 mm

Uzupełnieniem oferty są: podmurówki prefabrykowane, bramy dwuskrzydłowe i przesuwne oraz furtki.