Panele ogrodzeniowe

Ogrodzenie panelowe to system gotowych przęseł, które w prosty sposób montuje się do słupków ogrodzeniowych najczęściej za pomocą obejm, śrub i złączek W ten sposób powstaje nowoczesny solidny płot, którego najbardziej popularną wersją jest cechujące się estetyczną prostotą ażurowe ogrodzenie panelowe wykonane z ocynkowanej stali. Początkowo ten typ ogrodzenia wykorzystywany był głównie na terenach przemysłowych oraz jako płot tymczasowy okalający teren budowy. Jednak liczne jego zalety sprawiły, że rozwiązanie to zaczęto stosować do grodzenia placów zabaw, terenów sportowych, a ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszy się wśród rolników, czy właścicieli prywatnych posesji. Można nim wydzielać także strefy w obrębie jednej działki. Jego zalety doceniają też działkowicze. Tak szerokie zastosowanie ogrodzenia panelowego jest możliwe dzięki dostępności w różnych rozmiarach i możliwości łatwej rozbudowy, także w celu podwyższenia płotu. Możliwa jest też wymiana pojedynczych paneli na nowe bez konieczności demontażu całego ogrodzenia.

Panel ogrodzeniowy

Panele ogrodzeniowe 2D

PANELE OGRODZENIOWE 2D

System ogrodzeniowy oparty na panelach 6/5/6 to najlepsze rozwiązanie do grodzenia działek budowlanych, terenów firm, prywatnych posesji czy osiedli strzeżonych. Na ten system ogrodzeniowy często decydują się również deweloperzy, którzy chcą rozdzielić na przykład ogródki, które przynależą do mieszkań lub domków jednorodzinnych. 

Zobacz więcej
Panel ogrodzeniowy

Panele ogrodzeniowe 3D

PANELE OGRODZENIOWE 2D

Panele ogrodzeniowe z drutu 4 lub 5mm są niedrogim rozwiązaniem ogrodzenia zarówno domu jak i firmy. Nasze ogrodzenia panelowe charakteryzują się trwałością, solidnym wykonaniem oraz łatwością montażu. Po przez wąskie oczko oraz zakończenie drutami pionowymi wystającymi poza obrys drutów poziomych panele ogrodzeniowe są trudne do sforsowania.

Zobacz więcej